Barcode Scanner

Barcode Scanner برای Android

اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول را از بارکد آن پیدا کنید

اسکنر بارکد یک برنامه محبوب آندروید است که می تواند راه را برای شما به خرید تبدیل، و تغییر راه دانلود برنامه های خود را. اسکنر بارکد اجازه می دهد تا شما را به اسکن بارکد در محصولات با استفاده از دوربین گوشی خود. استفاده بسیار آسان است - شما فقط...مشاهده شرح کامل

مزایا

  • عالی برای اسکن کتاب
  • برنامه های کاربردی را با استفاده از کدهای QR فعال می کند

معایب

  • سنسور بسیار قابل اعتماد نیست

خیلی خوب
8

اسکنر بارکد یک برنامه محبوب آندروید است که می تواند راه را برای شما به خرید تبدیل، و تغییر راه دانلود برنامه های خود را.

اسکنر بارکد اجازه می دهد تا شما را به اسکن بارکد در محصولات با استفاده از دوربین گوشی خود. استفاده بسیار آسان است - شما فقط لنز را روی محصول نگه دارید تا بارکد درون مستطیل روی صفحه قرار گیرد. در حین اسکن کردن، برخی از نقاط زرد را در خط قرمز مشاهده خواهید کرد. پس از چند ثانیه، اسکنر بارکد باید یک مسابقه را پیدا کند و گزینه ای برای جستجوی محصول در Google می دهد، جایی که شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد محصول و خواندن بررسی را مشاهده کنید.

این به هیچ وجه 100 درصد احمقانه نیست هر چند. در حقیقت، در آزمایشات ما، حدود سه چهارم محصولات ما را اسکن کردیم. از آن دسته از کسانی که اسکنر بارکد را شناسایی کرده بودند، هنوز گوگل کمتر یافت شد. با این توضیح، برنامه دقیقا زمانی است که اسکن کدهای ISBN در کتابها را می گیرد و شما را به صفحه بررسی در آمازون می برد تا بتوانید بیشتر در مورد عنوان بخوانید.

علاوه بر کمک به شما برای پیدا کردن اطلاعات در مورد محصولات، بارکد اسکنر نیز یک راه منحصر به فرد برای دانلود برنامه های آندروید به سرعت و به آسانی، با استفاده از کدهای QR ارائه می دهد. این تصاویر بارکد است که می توانید در وب پیدا کنید که به برنامه های Android Market پیوند دارد. به سادگی دوربین را روی صفحه قرار دهید و تصویر QR را هماهنگ کنید، سپس بارکد اسکنر شما را به صفحه برنامه در بازار می برد که در آن شما می توانید آن را دانلود کنید.

اسکنر بارکد کمی مبهم است و از دست می رود زمانی که آن را برای تشخیص محصولات می آید. با این حال، برای چک کردن بررسی کتابهای آنلاین از یک کتابفروشی، یا دانلود برنامهها با استفاده از کدهای QR عالی است.

برترین بارگیری‌ها اسکن بارکد برای android

Barcode Scanner

بارگیری

Barcode Scanner 4.7.8

مرورهای کاربران درباره Barcode Scanner

دارای حمایت مالی×